POZWÓL SOBIE
NA ODDECH OD ZGIEŁKU MIEJSKIEJ
CODZIENNOŚCI

Stranda Residence to kompleks obiektów apartamentowych, z malowniczym widokiem na Jezioro Kisajno. Usytuowany jest tuż przy szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Realizacja inwestycji rozpoczęła się w marcu 2019 r. W II kwartale 2021 r. zakończyła się budowa pierwszego z budynków. We wrześniu 2020 roku rozpoczęła się realizacja II etapu inwestycji, obejmująca budowę czterokondygnacyjnego budynku (parter + 3 piętra) o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1890 m2 . Łączna powierzchnia lokali do sprzedaży wyniesie ponad 1500 m.kw. W budynku znajdować się będą 24 lokale o powierzchni od 53,62 m.kw. do 89,53 m.kw.

W II kwartale 2021 rozpoczęła się budowa budynku C obejmującego 20 lokali o powierzchni od 34,42 m.kw. do 58,80 m.kw. Dla części apartamentów usytuowanych na parterze przewidziane są ogródki do zagospodarowania, natomiast apartamenty położone na ostatnim piętrze będą wyposażone w tarasy połączone schodami z dachem budynku, na którym zaplanowane będą powierzchnie widokowo - wypoczynkowe, przydzielone pod konkretne lokale.

Budynek będzie dostosowany dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windę. Projekt zakłada również zagospodarowanie terenu: miejsca parkingowe, plac zabaw, zieleń oraz oświetlenie.

Główne atuty inwestycji:

  • dzięki bezpośrednim sąsiedztwie Stanicy Wodnej Stranda, przyszli właściciele apartamentów będą mieli zapewniony dostęp do jeziora Kisajno, portu, tawerny;
  • usytuowanie budynków budynku zapewnia wszystkim apartamentom stałą ekspozycję na słońce (tarasy usytuowane od południowej strony zapewnią duże nasłonecznienie apartamentów);
  • wszystkie apartamenty posiadają panoramiczny widok na jezioro Kisajno;
  • lokalizacja inwestycji tuż przed kanałem giżyckim zapewnia łatwy i wygodny dostęp do całego północnego szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, jednocześnie gwarantując bliskość infrastruktury dużego miasta jakim jest Giżycko;
  • lokal może być zarówno naszym drugim domem, jak również idealną inwestycją apartamentów pod wynajem ;
  • inwestor zapewni operatora, który będzie administrował budynki przez cały rok (apartamenty mają status całoroczny).

Inwestycja Apartamenty Stranda Residence znajduje się w Giżycku, ul. Pierkunowo (0.2 km od Giżycka), jest realizowana przez Stranda Residence. Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania. Cały projekt składa się z 66 nowych apartamentów znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych. Aktualnie w inwestycji Apartamenty Stranda Residence w sprzedaży jest 18 apartamentów o powierzchni od 35 do 77 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców Stranda Residence przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (69 miejsc)
Wyświetl większą mapę

Adres: Pierkunowo 38, 11-500 Giżycko